тел. 044-2440808, тел.-факс 044-2440870
Карта сайта    Загрузки

Порядок замовлення та отримання нормативної літератури

За 2003-2012рр. НДІ «Украгропромпродуктивність», зональні та регіональні НДЦ продуктивності АПК розробили і видали 75 науково-практичних видань нормативних матеріалів для управління агропромисловим виробництвом; 84 теоретично-методичних праць щодо оптимізації трудових і матеріальних витрат та управління продуктивністю в АПК накладом понад 450 тис. примірників. Практично створено національну базу нормування трудових і матеріальних витрат ресурсів ринкового типу, яка широко застосовується підприємствами АПК усіх форм власності.

Нині інститут розробляє 107 міжгалузевих і галузевих збірників норм праці, 48 методичних рекомендацій для їх розроблення, 12 прикладних програм системно-комплексних збірників норм. Загальний обсяг нормативних матеріалів, який необхідно розробити з урахуванням нових економічних підходів, становить близько 4 тис. ум. друк. аркушів. Усі розробки проходять апробацію і впроваджуються у виробництво.


На сторінках «Переліки видань по галузях» представлено видання Інституту, які можна замовити і придбати в зональних та регіональних Науково-дослідних центрах продуктивності (контактна інформація Інституту, зональних та регіональних НДЦ).

У наведених списках немає окремих видань за попередні роки, видання по деяких позиціях можуть бути тимчасово відсутні, тому просимо обов'язково проводити попереднє погодження замовлення.


Анонси
У IV кварталі 2013 заплановано до друку науково практичне видання "Методичні положення і норми продуктивності на виробництво пива, солоду, мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв".
Полезные ссылки