тел. 044-2440808, тел.-факс 044-2440780
Мапа сайту    Завантаження

Продуктивність агропромислового виробництва
Науково-практичний збірник "Продуктивність агропромислового виробництва"

Аналітичні дослідження роздрібних цін на продуктових ринках
Аналітичні дослідження роздрібних цін на продуктових ринках

Тенденції розвитку  галузі тваринництва
Тенденції розвитку галузі тваринництва та ринків м'ясо-молочної продукції

Зовнішньоторговельний обіг продукції АПК
Зовнішньоторговельний обіг продукції АПК

Аналітичні дослідження показників продуктивності у галузі тваринництва особистих селянських господарств за 2015 рік
Аналітичні дослідження показників продуктивності у галузі тваринництва особистих селянських господарств за 2015 рік.

Україна-ЄС тенденції торгівлі товарами АПК у 2016 році
Україна-ЄС тенденції торгівлі товарами АПК

Матеріали досліджень використання земельних ресурсів
Матеріали досліджень використання земельних ресурсів і наявності поголів’я тварин та птиці на сільськогосподарських підприємствах, які мають понад 3000 га сільськогосподарських угідь

СВІТОВИЙ ТА УКРАЇНСЬКИЙ РИНКИ ОСНОВНИХ ВИДІВ ЗЕРНОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

На виконання доручення Міністра аграрної політики та продовольства України М. В. Присяжнюка Українським науково-дослідним інститутом продуктивності агропромислового комплексу проводяться дослідження світового та українського ринку основних видів зернової продукції.

Видання містить аналіз зернового ринку з 2010/2011 до 2013/2014 маркетингового року (станом на 01.07.2013 р.).

У науково аналітичному виданні наведено стан виробництва, споживання та реалізації найважливіших видів зернових культур для країн Євросоюзу, СНД, США, Аргентини, Індії, Китаю, Австралії та України зокрема.

Досліджено рівень кон’юнктурних змін на основних світових біржах та їх вплив на формування цінової політики та зовнішньої позиції України.

Проведено оцінювання стану забезпечення, споживання та реалізації на внутрішньому ринку України таких культур, як пшениця, жито, ячмінь, кукурудза у розрізі регіонів та за категоріями господарств. Проаналізовано чинники, які впливають на формування конкурентоспроможності зернопродукції для визначення пріоритетних напрямів її підвищення.

Джерелом інформації є звіти Міжнародної ради із зерна, Міністерства сільського господарства США, ФАО, дані Державної служби статистики України, Державної інспекції сільського господарства України та ін. Викладений матеріал має науково-практичну цінність, висвітлює комплексну інформацію, що ґрунтується на достовірних даних.

Матеріали можуть використовувати у науковій і практичній діяльності викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, магістри і студенти, фахівці та керівники аграрного сектора для аналізу світового, європейського та українського ринків основних видів зернової продукції, прогнозування та визначення напрямів ефективного розвитку їх виробництва і оцінювання цінової ситуації на регіональному і державному рівнях.

Заявку на отримання науково-аналітичного видання слід направляти науково-організаційному відділу НДІ “Украгропромпродуктивність” за адресою: 03035, м.Київ, пл. Солом’янська, 2, або електронною поштою: uapp_god@ukr.net.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: (044) 244-08-08


“Світовий та український ринки основних видів зернової продукції” Ознайомитись з виданням

Анонси
Готується до друку черговий номер Науково-практичного збірника "ПРОДУКТИВНІСТЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА"
Корисні посилання