тел. 044-2440808, тел.-факс 044-2440780
Мапа сайту    Завантаження

09.06.2018

Виставка «Агро-2018»

6-9 червня, у Національному комплексі «Експоцентр України» (м. Київ), пройшла ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018». Урочисте відкриття виставки відбулося за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Український науково-дослідний інститут продуктивності агропромислового комплексу також взяв активну участь у ювілейній агропромисловій виставці. В рамках виставки було представлено наукові роботи Інституту, а саме: методичні та науково-практичні розробки норм продуктивності та праці в рослинництві, обслуговуючих галузях та експертної оцінки вартості сільськогосподарської техніки; тваринництві; харчовій та переробній промисловості; соціально-трудових відносинах та розвитку сільських територій.

Виставлялися науково-аналітичні роботи щодо зовнішньоторговельного обігу основних продуктів згідно з УКТЗЕД; динаміки закупівельних цін на основні види сільськогосподарської продукції; загальні тенденції розвитку фермерських господарств України; тенденції розвитку галузі тваринництва та ринків м’ясо-молочної продукції України та інші.

Протягом виставкових днів працівники інституту відвідали круглі столи, організовані Департаментом науково-організаційного забезпечення та розвитку підприємництва на селі, побували на дискусійних майданчиках, знайомилися з інформаційним матеріалом, представленим іншими науковими установами, організаціями та підприємствами з різних куточків України.

Відвідування виставки надало можливість ознайомитися з новітніми досягненнями в галузях АПК, серед яких сільськогосподарська техніка та устаткування, племінне тваринництво, сучасні агротехнології і т.п

Виставка «Агро-2018» як діловий захід відкриває ще більше можливостей для тіснішої співпраці між науковцями, дослідниками, розробниками, представниками бізнесу, підприємцями, практиками.

Анонси
Готується до друку черговий номер Науково-практичного збірника "ПРОДУКТИВНІСТЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА"
Корисні посилання