тел. 044-2440808, тел.-факс 044-2440780
Мапа сайту    Завантаження

25.10.2018

Про засідання вченої ради Інституту


24 жовтня 2018 року в НДІ «Украгропромпродуктивність» відбулося чергове засідання вченої ради інституту. На ньому були присутні члени вченої ради на чолі з її головою – в. о. генерального директора Демчаком І. М., науковці інституту, завідувачі науково-дослідних відділів, директори зональних і регіональних науково-дослідних центрів (НДЦ). Всього присутніх було близько 40 осіб.

На засіданні заслуховувались доповіді директорів НДЦ і завідувачів науково-дослідних відділів інституту, які доповіли про результати роботи за ІІІ квартал і 9 місяців 2018 року.

Науковці інституту також прозвітували про стан роботи над науковими збірниками, видання яких заплановано у поточному році.

Виступи учасників засідання викликали жваву дискусію, обговорення внесених пропозицій. Відбулося спілкування з актуальних наукових питань присутньої аудиторії із керівництвом інституту і членами вченої ради.

Окрім наукових проблем обговорювалися організаційні справи, зокрема, доцільність деяких змін у складі вченої ради. Це обумовлено тим, що змінився керівний склад інституту, а також персональний склад науковців. В результаті таємного голосування науковців інституту було додатково обрано трьох членів вченої ради інституту: Івченка В. М., к.с.-г.н., Мариненка В. О., к.н.з держ.упр. і Трофімову Г. В., к.с.-г.н., доц. Крім того, у відповідності із Законом про науку та науково-технічну діяльність, Положенням про НДІ «Украгропромпродуктивність» і Положенням про вчену раду інституту було призначено заступником голови вченої ради заступника генерального директора Холомєєву О. А., а ученим секретарем вченої ради – ученого секретаря інституту Митченка О. О.
Анонси
Готується до друку черговий номер Науково-практичного збірника "ПРОДУКТИВНІСТЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА"
Корисні посилання