тел. 044-2440808, тел.-факс 044-2440780
Мапа сайту    Завантаження

27.11.2018

Міжнародна конференція «20 років разом з Львівською Аграрною палатою. Нові можливості для співпраці в аграрній галузі»

Про конференцію

Про конференцію

Про конференцію

Про конференцію

Учений секретар НДІ «Украгропромпродуктивність» Олександр Митченок в рамках III Міжнародної агропромислової виставки «EuroAGRO» у м. Львів взяв участь в міжнародній конференції «20 років разом з Львівською Аграрною палатою. Нові можливості для співпраці в аграрній галузі», яка відбулася 22 листопада 2018 року.

Під час пленарного засідання конференції О.Митченок виступив з доповіддю: «Покращення спроможності з формування та реалізації політики підтримки - ключові висновки та пропозиції для України з урахуванням міжнародного досвіду».

В конференції взяли участь фахівці обласних державних адміністрацій, Міністерства аграрної політики та продовольства України, аграрних палат України, представників дипломатичних місій Польщі, проектів міжнародної технічної допомоги ЄС, Німеччини, Міжнародної фінансової корпорації, провідних спеціалістів аграрної та промислової галузей.Переглянути матеріали семінару Покращення спроможності з формування та реалізації політики підтримки - ключові висновки та пропозиції для України з урахуванням міжнародного досвідуАнонси
Готується до друку черговий номер Науково-практичного збірника "ПРОДУКТИВНІСТЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА"
Корисні посилання