тел. 044-2440808, тел.-факс 044-2440780
Мапа сайту    Завантаження

09.04.2019

Завідувач НДВ Трофімова Ганна Василівна взяла участь у Дискусійному майданчику «Аграрії та екологи: співпраця починається з організації громадянського суспільства».


Дискусійний майданчик

8 квітня 2019 року в місті Києві проведено Дискусійний майданчик «Аграрії та екологи: співпраця починається з організації громадянського суспільства».

Участь у даному заході взяла завідувач НДВ кон’юнктури аграрних ринків та аналізу економічних трансформацій в АПК НДІ «Украгропромпродуктивність» Трофімова Ганна Василівна.

На робочій зустрічі був започаткований конструктивний діалог між відповідними робочими групами Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства у сфері спільної діяльності з імплементації законодавства ЄС та інтеграції екологічної політики в аграрну галузь. На Дискусійному майданчику обговорювались загальні тенденції: перетини екологічних та аграрних питань і розвиток сільських територій у світлі екологічних вимог.
Анонси
Готується до друку черговий номер Науково-практичного збірника "ПРОДУКТИВНІСТЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА"
Корисні посилання