тел. 044-2440808, тел.-факс 044-2440780
Мапа сайту    Завантаження

11.03.2020

Восьма галузева спеціалізована науково-практична конференція «Дитяче харчування: доступність, безпечність, конкурентоспроможність»

Про семінар

Про семінар

Про семінар

У рамках 24-го Міжнародного форуму товарів для дітей «BABY EXPO» 10 березня 2020 року відбулась Восьма галузева спеціалізована науково-практична конференція «Дитяче харчування: доступність, безпечність, конкурентоспроможність».

Організатор: Національна асоціація виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції «Укрконсервмолоко» (Генеральний директор Нагайцева Тамара Михайлівна) Відкрив Національну дискусійну платформу та виступив з вітальним словом президент УСПП, Голова Антикризової ради Громадських організацій України Анатолій Кирилович Кінах.

На конференцію були запрошені та виступили з доповідями представники МОЗу, Держпродспоживслужби України, ДП «УкрНДНЦ», НДІ «Украгропром-продуктивність», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Інститут продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України, а також керівники та спеціалісти підприємств – виробників дитячого харчування, молоко-консервної та сокової продукції.

НДІ «Украгропромпродуктивність» на конференції представляли завідуюч науково-дослідного відділу продуктивності та аналітики статистичної звітності у тваринництві, кандидат с.-г. наук, доцент Микитюк Дмитро Миколайович та заступник завідувача Семисал Анна Вікторівна.

Микитюк Д.М. виступив перед учасниками конференції з доповіддю на тему «Проблеми та виклики сучасності щодо формування сировинної бази вітчизняних молокопереробних підприємств», в якій крім проблемних питань висвітлено основні чинники, які негативно впливають на розвиток молочної галузі скотарства та запропоновані конкретні заходи щодо вирішення проблемних питань у формуванні сировинної бази вітчизняних молокопереробних підприємств. Водночас було запропоновано керівникам молокопереробних підприємств співпрацю з НДІ «Украгропромпродуктивність» щодо розроблення галузевих систем економічних норм і нормативів.

Анонси
Готується до друку черговий номер Науково-практичного збірника "ПРОДУКТИВНІСТЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА"
Корисні посилання